Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Simply Better French Salted Caramel Crème 180g

    Open Product Description
    €4.50
    €25.00/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Sea Salted Toffee Sauce 180g

    Open Product Description
    €2.99
    €16.61/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Award Winning Sticky Toffee Pudding 420g

    Open Product Description
    €6.99
    €16.64/kg
  • Dunnes Stores Simply Better All Butter Sticky Toffee Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Vanilla Bean Fresh Custard 330g

    Open Product Description
    €2.99
    €9.06/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Strawberry & Vanilla Cheesecakes 2 x 100g (200g)
    Meal Deal €16
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €27.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Apple & Blackberry Crumble 400g
    SAVE €1
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €1
    €5.99
    €14.98/kg
    was €6.99
    Offer Valid: 25th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Triple Chocolate Pudding 420g

    Open Product Description
    €6.99
    €16.64/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Triple Chocolate Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Gluten Free Afternoon Tea Selection 160g
    SAVE €1
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €5.49
    €34.31/kg
    was €6.49
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Double Chocolate Brownie 300g
    ONLY €5.79
    Gluten Free

    Open Product Description
    ONLY €5.79
    €5.79
    €19.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Madagascan Vanilla Baked Cheesecakes 2 x 100g
    Meal Deal €16
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €27.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct