Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 4 Floury White Baps 320g
    Buy 3 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.50
    €4.69/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Irish Pride Live Well Wholemeal Baps 164g

    Open Product Description
    €2.09
    €12.74/kg
  • Irish Pride Live Well Multiseed Baps 164g

    Open Product Description
    €2.09
    €12.74/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 4 Multigrain Baps 280g
    Buy 3 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.50
    €5.36/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Wholemeal Baps 280g
    Buy 3 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.29
    €4.61/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • McCloskey's White Baps 4 x 75g

    Open Product Description
    €2.05
    €6.83/kg