Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Jacobs Original Tuc 100g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €19.90/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Tuc Snack Packs Salted Savoury Crackers 8 x 31.25g (250g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.39
    €17.56/kg
  • Vegetarian
    Jacob's Tuc Sour Cream & Onion 100g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €19.90/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 19th Oct
  • Ritz Original Crackers Box 150 g

    Open Product Description
    €1.99
    €13.27/kg
  • Jacob's Tuc Bacon 100g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €19.90/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sea Salt & Black Pepper Crackers 185g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.55
    €8.38/kg
  • Tuc Flavour Cheese 100g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €19.90/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 19th Oct
  • Ritz Breaks Original Crackers Snack Lunchbox 6 Pack Multipack 190 g

    Open Product Description
    €3.05
    €16.05/kg
  • Tuc Original Crackers Twin Pack 2 x 100g (200g)
    SAVE €0.39

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €3.00
    €15.00/kg
    was €3.39
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Cheez-It Double Cheese Thin & Crispy Baked Snacks 20 x 40g
    ONLY €1.25
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €1.25
    €1.25
    €0.03/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Cheez-It Cheese & Chilli Thin & Crispy Baked Snacks 20 x 40g
    ONLY €1.25
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €1.25
    €1.25
    €0.03/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    McVitie's Bites Mature Cheddar & Caramelised Onion Flavour 125g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €22.32/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Rosemary Crackers 185g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.55
    €8.38/kg
  • Vegetarian
    McVitie's Bites Sweet Chilli & Sour Cream Flavour 125g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €22.32/kg
  • Vegan
    Beskidzkie Paluszki 240g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.39
    €9.96/kg
  • Vegetarian
    Cheez-It Double Cheese Thin & Crispy Baked Snacks 120g
    ONLY €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €16.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Artisan Multiseed & Irish Rye Crackers 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €19.64/kg
  • Vegetarian
    Cheez-it Cheese Sour Cream & Onion Thin & Crispy Baked Snacks 120g
    ONLY €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €16.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Normandy Butter Chive & Garlic Biscuits 100g

    Open Product Description
    €2.99
    €29.90/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Artisan Wholemeal Crackers 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €19.64/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Irish Cracked Black Pepper Crackers 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €22.92/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Normandy Butter Camembert Biscuits 100g

    Open Product Description
    €2.99
    €29.90/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Snack Crackers 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.59
    €7.95/kg
  • Dunnes Stores Cheese Straws 90g

    Open Product Description
    €1.99
    €22.11/kg
  • Dunnes Stores Seeded Cheese Straws 90g

    Open Product Description
    €1.99
    €22.11/kg
  • Dunnes Stores Cheese Palmier 90g

    Open Product Description
    €1.99
    €22.11/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Sweet Chilli Crackers 185g
    SAVE €0.55
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €1.00
    €5.41/kg
    was €1.55
    Offer Valid: 31st Aug - 19th Oct
  • Dunnes Stores Cheese & Onion Palmier 90g

    Open Product Description
    €1.99
    €22.11/kg
  • Sheridans Cheesemongers Irish Mixed-Seed Crackers 120g

    Open Product Description
    €3.70
    €30.83/kg
  • Sheridans Cheesemongers Irish Rye & Linseed Crackers 140g

    Open Product Description
    €3.70
    €26.43/kg