Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Jacob's Stay Fresh Snack Packs 6 x 30g (180g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.45
    €19.17/kg
  • Vegetarian
    Jacob's the Original & Best Cream Crackers 300g
    SAVE €0.79
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €2.00
    €6.67/kg
    was €2.79
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Jacob's Original Cream Crackers 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €9.95/kg
  • Barber Cream Crackers 300g

    Open Product Description
    €0.55
    €1.83/kg