Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Irish Beetroot Diced 415g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.50
    €8.43/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Ballymaloe Relish 350g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.89
    €11.11/kg
  • Kühne Slices for Sandwiches 330g

    Open Product Description
    €3.90
    €11.82/kg
  • Kühne Pickled Gherkins 330g

    Open Product Description
    €3.90
    €11.82/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Chef Sweet Sliced Beetroot 560g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €5.71/kg
  • Kuhne Crispy Fried Onions 100g

    Open Product Description
    €2.80
    €28.00/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Ballymaloe Relish 310g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.60
    €11.61/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Chef Baby Beets 350g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €9.14/kg
  • Don Carlos Spanish Black Olives 230g

    Open Product Description
    €2.40
    €10.43/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Chef Sliced Beetroot 525g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €9.14/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Chef Diced Beetroot 350g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €9.14/kg
  • Don Carlos Spanish Green Olives 230g

    Open Product Description
    €2.40
    €10.43/kg
  • Kühne Red Cabbage 350g

    Open Product Description
    €3.00
    €8.57/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Ballymaloe Foods Red Onion Relish 185g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.40
    €18.38/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Chef Sweet Sliced Beetroot 350g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €9.14/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Chef Sliced Beetroot 350g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €9.14/kg
  • Don Carlos Finest Capers Capucines 146g + 33% Extra Free

    Open Product Description
    €2.50
    €22.73/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet and Sticky Caramelised Onion Chutney 240g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €8.33/kg
  • Vegan
    Branston Original Pickle 360g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.60
    €7.22/kg
  • Dunnes Stores Rich and Tangy Tomato Relish 230g

    Open Product Description
    €2.00
    €8.70/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Chef Silverskin Onions 355g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €9.01/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Marinated Sundried Tomatoes 280g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €7.14/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Sundried Tomato & Chilli Pesto 190g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.49
    €18.37/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Grilled Peppers 290g

    Open Product Description
    €4.50
    €15.52/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sliced Beetroot 700g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €2.56/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Gherkin Relish with Mustard 300g
    ONLY €1.99

    Open Product Description
    ONLY €1.99
    €1.99
    €6.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Limited Edition Handmade Strawberry & Marc De Champagne Preserve 280g

    Open Product Description
    €2.99
    €10.68/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Olive Selection 280g

    Open Product Description
    €2.99
    €10.68/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Sun Dried Tomatoes 290g

    Open Product Description
    €3.99
    €13.76/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Baby Artichokes 280g

    Open Product Description
    €4.99
    €10.73/kg