Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Organic
    Flahavan's Organic Porridge Oats 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.20
    €3.20/kg
  • Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g

    Open Product Description
    €4.00
    €44.44/kg
  • Organic
    Bunalun Organic Chickpeas in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Flahavan's Organic Jumbo Oats 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.39
    €3.39/kg
  • Organic
    Gem Organic Light Golden Granulated Sugar 500g
    Organic

    Open Product Description
    €2.95
    €5.90/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Bunalun Organic Rice Cakes Unsalted 100g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €2.15
    €21.50/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Bunalun Organic Yoghurt Rice Cakes 100g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €3.95
    €39.50/kg
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Frontier Foods Organic Coconut Oil 500ml
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €7.00
    €14.00/l
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Odlums Bake with the Best Organic Plain Flour 1kg
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.20
    €4.20/kg
  • Green & Black's 70% dark chocolate Organic block 90 g

    Open Product Description
    €4.00
    €44.44/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Bunalun Organic Dark Chocolate Rice Cakes 100g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.95
    €39.50/kg
  • Organic
    Flahavan's Microwave Organic Porridge Oat Sachets 8 x 35g (280g)
    Organic

    Open Product Description
    €3.90
    €13.93/kg
  • Organic
    Healy Family 100% Organic Honey 340g
    Organic

    Open Product Description
    €3.59
    €10.56/kg
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Odlums Organic Wholemeal Flour 1kg
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.60
    €4.60/kg
  • Organic
    Bunalun Organic Black Beans in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Filippo Berio Organic Extra Virgin Olive Oil 500ml
    Organic

    Open Product Description
    €11.90
    €23.80/l
  • Gluten Free
    Organic
    Bunalun Organic Snacks Milk Chocolate Mini Rice Cakes 60g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €3.45
    €57.50/kg
  • Organic
    Bunalun Organic Red Kidney Beans in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Bunalun Organic Corn Cakes Salted 100g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €2.15
    €21.50/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Linwoods Organic Cold Milled Flaxseed, Sunflower, Pumpkin & Chia Seeds & Goji Berries 425g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €8.99
    €21.15/kg
  • Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 250ml

    Open Product Description
    €4.90
    €19.60/l
  • Organic
    Lifeforce Apple Cider Vinegar 500ml
    Organic

    Open Product Description
    €3.99
    €7.98/l
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Frontier Foods Organic Maple Syrup 330g
    SAVE €1.39
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.39
    €5.50
    €16.67/kg
    was €6.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Bunalun Organic Butter Beans in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Monini Bios Organic Extra Virgin Olive Oil 500ml
    SAVE €2
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €2
    €7.99
    €15.98/l
    was €9.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Healy Family 100% Organic Honey 340g
    Organic

    Open Product Description
    €3.69
    €10.85/kg
  • Organic
    Bunalun Organic Lentils in Salted Water 400g
    SAVE €0.30
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €2.88/kg
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Frontier Foods Organic Cider Vinegar 750ml
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.95
    €6.60/l
  • Green & Black's 37% milk chocolate Organic block 90 g

    Open Product Description
    €4.00
    €44.44/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Batchelors Black Beans 400g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.65
    €4.13/kg