Filter Results

Brand

Brand

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Bacon Ribs 500g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.29
    €10.58/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Ham Fillet 950g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.89
    €6.20/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Ham Fillet 700g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.49
    €6.41/kg
    Offer Valid: 1st Oct - 20th Oct
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Eye Loin Bacon Joint 1.15kg
    SAVE €2.50

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    €7.49
    €6.51/kg
    was €9.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 2 Gammon Steaks 150g

    Open Product Description
    €3.00
    €20.00/kg
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Ham Fillet 1.35kg

    Open Product Description
    €7.99
    €5.92/kg
  • Oakpark Unsmoked Eye Loin Joint 1.2kg

    Open Product Description
    €11.49
    €9.58/kg
  • Henry Denny & Sons 5 Unsmoked Bacon Medallions 150g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.99
    €19.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 5 Smoked Bacon Medallions 150g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.99
    €19.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Smoked Irish Ham Fillet 900g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.79
    €6.43/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Ham Fillet 1.8kg

    Open Product Description
    €9.99
    €5.55/kg
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Eye Loin Bacon Joint 500g

    Open Product Description
    €4.49
    €8.98/kg
  • Dunnes Stores Smoked Irish Bacon Ribs 500g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.29
    €10.58/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Oakpark Unsmoked Back Bacon Joint 1.2kg

    Open Product Description
    €8.99
    €7.49/kg
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Back Bacon Joint 1.2kg

    Open Product Description
    €6.99
    €5.83/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Maple Syrup & Cinnamon Glazed Irish Bacon Loin Joint 575g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €7.99
    €13.90/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Hand Cut Unsmoked Irish Ham 1kg

    Open Product Description
    €10.99
    €10.99/kg
  • Dunnes Stores Smoked Irish Eye Loin Bacon Joint 780g

    Open Product Description
    €6.99
    €8.96/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Orange Blossom Honey & Ginger Glazed Irish Bacon Loin Joint 575g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €7.99
    €13.90/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Eye Loin Bacon Joint 800g

    Open Product Description
    €5.99
    €7.49/kg
  • Dunnes Stores Unsmoked Boned & Rolled Irish Ham 1.80kg
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €11.99
    €6.66/kg
    was €12.99
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Dunnes Stores Smoked Irish Ham Fillet 1.30kg

    Open Product Description
    €7.99
    €6.15/kg
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Back Bacon Joint 650g

    Open Product Description
    €3.99
    €6.14/kg
  • Oakpark Unsmoked Ham Fillet 1.8kg
    SAVE €2.87

    Open Product Description
    SAVE €2.87
    €8.62
    €4.79/kg
    was €11.49
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Unsmoked Boned & Rolled Irish Ham 2.75kg
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €15.99
    €5.81/kg
    was €16.99
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Back Bacon Joint 900g

    Open Product Description
    €5.49
    €6.10/kg
  • Oakpark Unsmoked Ham Fillet 1.4kg
    SAVE €2.37

    Open Product Description
    SAVE €2.37
    €7.12
    €5.09/kg
    was €9.49
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Unsmoked Irish Eye Loin Bacon Joint 600g

    Open Product Description
    €7.00
    €11.67/kg
  • Dunnes Stores 2 Lean Unsmoked Irish Gammon Steaks 320g

    Open Product Description
    €2.49
    €7.78/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 2 Unsmoked Dry Cured Irish Bacon Medallion Steaks 340g
    Buy 3 for €14

    Open Product Description
    Buy 3 for €14
    €5.50
    €16.18/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct