Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Fresh Irish Leg of Lamb

    Open Product Description
    €31.99
    €13.91/kg
  • Dunnes Stores Fresh Irish Easy Carve Lamb Shoulder 1.2kg

    Open Product Description
    €16.49
    €13.74/kg
  • Dunnes Stores Fresh Irish Half Leg of Lamb 1.1kg

    Open Product Description
    €16.99
    €15.45/kg
  • Dunnes Stores Fresh Irish Leg of Lamb

    Open Product Description
    €33.99
    €13.60/kg
  • Dunnes Stores Fresh Irish Slow Roasting Lamb Shanks 800g

    Open Product Description
    €9.99
    €12.49/kg
  • Dunnes Stores Fresh Irish Stewing Lamb Shoulder 400g

    Open Product Description
    €8.99
    €22.48/kg