Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Henry Denny & Sons 2 Gammon Steaks 150g

    Open Product Description
    €3.00
    €20.00/kg
  • Henry Denny & Sons 5 Unsmoked Bacon Medallions 150g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.99
    €19.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 5 Smoked Bacon Medallions 150g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.99
    €19.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 2 Lean Unsmoked Irish Gammon Steaks 320g

    Open Product Description
    €2.49
    €7.78/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 2 Unsmoked Dry Cured Irish Bacon Medallion Steaks 340g
    Buy 3 for €14

    Open Product Description
    Buy 3 for €14
    €5.50
    €16.18/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 2 Whiskey Smoked Dry Cured Irish Bacon Medallion Steaks 340g
    Buy 3 for €14

    Open Product Description
    Buy 3 for €14
    €5.50
    €16.18/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Thick Cut Unsmoked Dry Cured Irish Bacon Medallions 200g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €14.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Thick Cut Whiskey Smoked Dry Cured Irish Bacon Medallions 200g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €14.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct