Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Potato Croquettes 300g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €9.97/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Irish Made Wild Sage & Sautéed Onion Sourdough Stuffing 225g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.69
    €16.40/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Creamy Potato Gratin 450g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.69
    €10.42/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Seasonal Baby Potato, Petit Pois & Asparagus 300g
    Meal Deal €16
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.69
    €15.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Irish Made Shallot, Irish Oat & Wild Garlic Sourdough Stuffing 225g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.69
    €16.40/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Roasted Aubergine Gratin 400g
    Meal Deal €16
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €12.48/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Sicilian Lemon Steamed Greens 260g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.69
    €18.04/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Whiskey Smoked Bacon & Spring Onion Sourdough Stuffing 225g

    Open Product Description
    €3.69
    €16.40/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Jersey Cream Mashed Potato 375g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €6.67/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Acacia Honey Glaze Butternut Squash & Aged Feta 395g
    Meal Deal €16
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.69
    €11.87/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Creamy Cabbage & Leek Gratin 420g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €11.88/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Asian Style Greens 295g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.69
    €15.90/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct