Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Kind Protein Dark Chocolate Nut Bars 3 x 42g (126g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.44
    €19.37/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Meridian Smooth Peanut Butter 1kg
    Vegan

    Open Product Description
    €10.99
    €10.99/kg
  • Gluten Free
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.34
    €26.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Meridian Crunchy Peanut Butter 1kg
    Vegan

    Open Product Description
    €10.99
    €10.99/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Whole Flaxseed 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.00
    €10.00/kg
  • Gluten Free
    Kind Protein Crunchy Peanut Butter 3 x 42g (126g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.44
    €19.37/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    KIND Peanut Butter Dark Chocolate Snack Bars Multipack 3 x 30g
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.34
    €26.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Kind Caramel Nut Protein Bars 3 x 42g (126g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.44
    €19.37/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Optimum Nutrition Micronised Creatine Powder,  Unflavoured, 93 servings, 317g
    SAVE €6

    Open Product Description
    SAVE €6
    €15.00
    €47.32/kg
    was €21.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • FULFIL Chocolate Salted Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 3 x 40g
    ONLY €5.50

    Open Product Description
    ONLY €5.50
    €5.50
    €45.83/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Fulfil Chocolate Salted Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Kind Caramel Almond & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.34
    €26.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Kind Milk & White Chocolate Nut 3 x 30g (90g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.34
    €26.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein Vanilla Ice Cream 780g

    Open Product Description
    €45.00
    €57.69/kg
  • Fulfil Protein & Vitamin Bar Sticky Toffee Pudding Flavour 40g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €0.06/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Fulfil Chocolate Orange Burst Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €0.06/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Fulfil Chocolate Peanut & Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Kind Protein Crunchy Peanut Butter 50g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €0.06/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Milled Flaxseed 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.29
    €11.45/kg
  • Gluten Free
    Kind Protein Caramel Nut 50g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €0.06/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Optimum Nutrition Gold Standard Whey Protein Powder, Vanilla Ice Cream Flavour, 15 servings, 450g

    Open Product Description
    €29.00
    €64.44/kg
  • FULFIL Vitamin & Protein Bar Chocolate Peanut & Caramel Flavour 3 x 40g
    ONLY €5.50

    Open Product Description
    ONLY €5.50
    €5.50
    €45.83/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Optimum Nutrition Gold Standard Double Rich Chocolate 100% Whey Protein 775g

    Open Product Description
    €45.00
    €58.06/kg
  • Gluten Free
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 40g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.59
    €0.06/g
  • FULFIL White Chocolate & Cookie Dough Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Kind Peanut Butter Dark Chocolate 40g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.59
    €0.06/g
  • Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Double Rich Chocolate 465g

    Open Product Description
    €29.00
    €64.44/kg
  • FULFIL Chocolate Hazelnut Whip Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Grenade Protein Bars Oreo Milk 60g

    Open Product Description
    €3.00
    €50.00/kg
  • Grenade Protein Bar Oreo White 60g

    Open Product Description
    €3.00
    €50.00/kg