Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  •  Western Brand Southern Fried Chicken Mini Fillets 300g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.99
    €13.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores 4 Irish Chicken Steaks 460g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.69
    €10.20/kg
  • Western Brand Breaded Chicken Mini Fillets 300g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.99
    €13.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Dunnes Stores Irish Kansas BBQ Style Chicken Tenders 320g
    Buy 2 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.49
    €17.16/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • New Product
    Dunnes Stores Irish Southern Fried Chicken Thigh Fillets 360g
    Buy 2 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.49
    €15.25/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct