Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Mr Kipling Angel Slices Cakes 6 Pack
    Buy 2 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €4.50
    €4.35
    €21.53/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    Open Product Description
    €3.99
    €17.89/kg
  • Vegetarian
    Mr Kipling Lemon Layered Cake Slices 6 Pack
    Buy 2 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4.50
    €4.35
    €21.53/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Mr Kipling Mini Battenberg Cakes 5 Pack

    Open Product Description
    €3.99
    €24.33/kg
  • Vegetarian
    Mr Kipling 6 Almond Slices
    Buy 2 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4.50
    €4.35
    €20.62/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Mr Kipling Lemon French Fancies Cakes 8 pack
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.05
    €0.51 each
  • Vegetarian
    Mr Kipling  Terrifying Toffee Viennese Whirls Halloween Cakes 6 Pack
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €18.07/kg
  • Vegetarian
    Mr Kipling Fiendish French Fancies Halloween Cakes 8 Pack
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €13.89/kg
  • Mr. Brownie Galactic Brownies 200g

    Open Product Description
    €2.99
    €14.95/kg
  • Mr. Brownie 8 Chocolate Brownies 200g

    Open Product Description
    €2.99
    €14.95/kg
  • Carleton Cakes 8 Caramel Squares 280g

    Open Product Description
    €2.50
    €8.93/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 5 Iced Fruit Slices 280g
    Buy 2 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €6.50
    €3.99
    €14.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Dec
  • Vegetarian
    Café Sol Granola Bar 50g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €0.04/g
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Handmade Salted Caramel Shortbread Slices 170g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €3.50
    €20.59/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Vegetarian
    Mr Kipling Milk Chocolate & Orange Cake Slices 6 Pack
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €0.42 each
  • New Product
    Vegetarian
    Cadbury 5 Spooky Mallow Marshmallow Flavour Cake Bars
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €0.50 each
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Handmade Mixed Berry Crumble Slices 190g

    Open Product Description
    €3.50
    €18.42/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Handmade Raspberry Bakewell Slices 200g

    Open Product Description
    €3.50
    €17.50/kg
  • Vegetarian
    Café Sol Millionaire Shortbread 55g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €36.18/kg
  • Vegetarian
    Café Sol Raspberry Bakewell 60g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €33.17/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Handmade Belgian Chocolate Brownies 180g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €3.50
    €19.44/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • 7 Almond Fingers 325g

    Open Product Description
    €1.99
    €6.12/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Handmade Hazelnut Fudge Shortbread Slices 165g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €3.50
    €21.21/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Café Sol Rocky Road 45g

    Open Product Description
    €1.99
    €0.04/g