Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.99
    €14.78/kg
    Offer Valid: 18th Aug - 3rd Oct
  • Vegetarian
    Baker Street 8 Brioche Rolls with Chocolate Chips
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.95
    €10.54/kg
  • Vegetarian
    Baker Street 8 Brioche Rolls with Butter
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.35
    €8.39/kg
  • La Boulangère 8 Nature Plain Brioche Rolls 280g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.65
    €9.46/kg
    Offer Valid: 18th Aug - 3rd Oct
  • La Boulangère 8 Chocolate Chips Brioche Rolls 280g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.09
    €11.04/kg
    Offer Valid: 18th Aug - 3rd Oct
  • Joanne's Fruited Brioche Log 360g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.00
    €8.33/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 19th Sep - 24th Oct
  • Joanne's Almond & Cranberry Brioche Buns 380g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €4.00
    €10.53/kg
    was €5.00
    Offer Valid: 19th Sep - 24th Oct
  • 10 Pains Au Lait 350g

    Open Product Description
    €1.75
    €5.00/kg