Filter Results

Brand

Brand

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Birds Eye 18 Potato Waffles 1.02kg
    SAVE €0.49
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €4.00
    €3.92/kg
    was €4.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    McCain Crispy French Fries 1kg
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €4.99
    €4.99/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Skin on Fries 1kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €2.99/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Birds Eye 10 Potato Waffles 567g
    Buy 2 for €6
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.49
    €6.16/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Crisp and Fluffy Light Oven Chips 1.5kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Vegan
    Frozen
    McCain Home Chips Crinkle Cut 1.6kg
    Buy 2 for €8
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €5.49
    €3.43/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Green Isle Rustic Chips 800g
    SAVE €1.50
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1.50
    €3.00
    €3.75/kg
    was €4.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Green Isle Hash Browns 450g
    Frozen

    Open Product Description
    €3.25
    €7.22/kg
  • Frozen
    Green Isle Spicy Wedges 600g
    Buy 2 for €5
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.39
    €7.32/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    McCain Home Chips Straight Cut 1.6kg
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €5.49
    €3.43/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800g
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €4.29
    €5.36/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Thin & Crispy Fry Chips 1.5kg
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Crisp & Golden Potato Croquettes 750g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.50
    €2.00/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €5.34
    €8.90/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Crisp & Golden Hash Browns 600g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.39
    €2.32/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Strong Roots Crispy Sweet Potato Fries 500g
    SAVE €1
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.99
    €5.98/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Frozen
    McCain Southern Fries 750g
    SAVE €1
    Bundle Offer €6
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1
    Bundle Offer €6
    €2.79
    €3.72/kg
    was €3.79
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    Strong Roots Proper Chips 750g
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €4.00
    €5.33/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Maris Piper Crinkle Cut Chips 1.5kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Harry Ramsdens Chip Shop Chips 1kg
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.29
    €4.29/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Finely Sliced Thin & Crispy Oven Chips 1.5kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.09
    €2.06/kg
  • Vegan
    Frozen
    McCain Crispy French Fries 1.4kg
    Buy 2 for €8
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €5.99
    €4.28/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Maris Piper Chunky Chips 1.5kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Frozen
    McCain Air Fryer Deep Ridge Crinkle Cut Chips 750g
    Gluten Free
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €4.99
    €6.65/kg
  • Vegan
    Frozen
    Strong Roots Sweet Potato Hash Brown 350g
    Buy 2 for €5
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.49
    €12.83/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Mashed Potato 700g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.89
    €2.70/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Harry Ramsdens Battered Potato Slices 500g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.29
    €8.58/kg
  • Vegan
    Frozen
    McCain Home Chips Lighter Straight Cut 1.6kg
    Vegan
    Frozen

    Open Product Description
    €5.49
    €3.43/kg
  • Frozen
    Slimming World chips 1kg
    Frozen

    Open Product Description
    €4.50
    €4.50/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Lightly Spiced Southern Fried Potato Wedges 1kg
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.19
    €1.19/kg