Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Corn Fed Chicken Breast Fillets 450g

    Open Product Description
    €7.49
    €16.64/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Corn Fed Chicken Breast Fillets 870g

    Open Product Description
    €11.99
    €13.78/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 3 Irish Corn Fed Skin-On Chicken Breast Fillets 490g

    Open Product Description
    €7.99
    €16.31/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Corn Fed Mini Chicken Breast Fillets 300g
    Meal Deal €9

    Open Product Description
    Meal Deal €9
    €5.00
    €16.67/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Corn Fed Part Boned Chicken Breasts 920g

    Open Product Description
    €8.99
    €9.77/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 2 Irish Corn Fed Chicken Supremes 380g

    Open Product Description
    €4.79
    €12.61/kg