Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Wholefoods Walnut Halves 150g

    Open Product Description
    €2.09
    €13.93/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Hazelnuts 100g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €29.90/kg
    Offer Valid: 31st Jul - 31st Dec
  • Dunnes Stores Peanuts in Shell 120g
    SAVE €0.31

    Open Product Description
    SAVE €0.31
    €0.69
    €5.75/kg
    was €1.00
    Offer Valid: 29th Sep - 6th Oct
  • Dunnes Stores Wholefoods Sunflower Seeds 250g

    Open Product Description
    €1.50
    €6.00/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Prunes 150g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €19.93/kg
    Offer Valid: 31st Jul - 31st Dec
  • Dunnes Stores Wholefoods Superfood Mix 35g
    Buy 2 for €2

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.20
    €0.03/g
    Offer Valid: 17th Jun - 31st Dec
  • Organic
    Green Age Omega Mix 250g
    Organic

    Open Product Description
    €4.99
    €19.96/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Mixed Nuts 225g
    Vegan

    Open Product Description
    €4.00
    €17.78/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Pumpkin Seeds 250g

    Open Product Description
    €2.09
    €8.36/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Protein Mix 100g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €29.90/kg
    Offer Valid: 31st Jul - 31st Dec
  • Yogi & Yousef's Fresh Dates 750g

    Open Product Description
    €7.99
    €10.65/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Almonds 35g
    Buy 2 for €2

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.20
    €0.03/g
    Offer Valid: 17th Jun - 31st Dec
  • Dunnes Stores Wholefoods Apricots 150g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €19.93/kg
    Offer Valid: 31st Jul - 31st Dec
  • Dunnes Stores Wholefoods Protein Mix 35g
    Buy 2 for €2

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.20
    €0.03/g
    Offer Valid: 17th Jun - 31st Dec
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Chia Bia Whole Chia Seed 400g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €8.99
    €22.48/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Cranberries 150g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €19.93/kg
    Offer Valid: 31st Jul - 31st Dec
  • Vegan
    Forest Feast Preda Fair Trade Mango 100g
    Vegan

    Open Product Description
    €4.60
    €46.00/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Cashews 35g
    Buy 2 for €2

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.20
    €0.03/g
    Offer Valid: 17th Jun - 31st Dec
  • Sun Exotics Pumpkin Seeds 150g

    Open Product Description
    €2.45
    €16.33/kg
  • Vegan
    True Dates Creamy Peanut Butter Flavoured Dates 100g
    SAVE €0.49
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.00
    €20.00/kg
    was €2.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    True Dates Sour Cola 100g
    SAVE €0.49
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.00
    €20.00/kg
    was €2.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Cashews 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.49
    €12.45/kg
  • Sun Exotics Walnuts 100g

    Open Product Description
    €3.00
    €30.00/kg
  • Sun Exotics Pine Nuts 65g

    Open Product Description
    €4.75
    €73.08/kg
  • Forest Feast Chocolate Raisins 150g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €16.67/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sun Exotics Whole Almonds 150g

    Open Product Description
    €3.60
    €24.00/kg
  • Sun Exotics Raw Cashew Nuts 150g

    Open Product Description
    €3.70
    €24.67/kg
  • Sun Exotics Fruit & Nut Co. Raw Cashew Nuts 80g

    Open Product Description
    €1.89
    €23.63/kg
  • Vegetarian
    Forest Feast Dubai Style Pistachio Crisp Milk Chocolate Dates 120g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.95
    €32.92/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sun Exotics Nuts & Raisins 175g

    Open Product Description
    €3.00
    €17.14/kg