Ad: Happy Halloween confectionery promotion featuring Cadbury Treatsize Dairy Milk Freddo & Friends and Sour Patch Kids sharing packs with Halloween-themed graphics.
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Cadbury Snack Sandwich Chocolate Bar 110g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.35
    €39.55/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.75
    €22.64/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 13th Oct
  • Cadbury Twirl Milk Chocolate 5 Pack Multipack 107.5 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €23.36/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
    SAVE €0.51

    Open Product Description
    SAVE €0.51
    €1.49
    €16.56/kg
    was €2.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x26.1g) 104.4 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €24.04/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 108.8 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €22.98/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Starbar Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x37g) 148 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €16.89/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Snack Chocolate Shortcake Biscuit 100g

    Open Product Description
    €2.25
    €22.50/kg
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 4 Pack Multipack 148 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €16.89/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x27.75g) 111 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €26.37/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.94
    €20.86/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 29th Sep - 6th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
    Buy 3 for €4

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €38.19/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Boost Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x31.5g) 126 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €19.84/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
    Buy 3 for €4

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €38.19/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x38.3g) 153.2 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €16.34/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g

    Open Product Description
    €4.30
    €23.89/kg
  • HARIBO Tangfastics 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • HARIBO Starmix Fruit & Cola Flavour Jelly & Foam Sweets Sharing Bag 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • Vegetarian
    Ferrero Rocher Milk Chocolate Hazelnut Pralines Gift Box of Chocolates 24 Pieces 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €14.25
    €47.50/kg
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 53g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.95
    €36.79/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 110 g
    SAVE €0.65

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €22.73/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 78g (4 x 19.5g)
    Buy 3 for €4

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €35.26/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes 110g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €1.50
    €13.64/kg
    was €1.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x20g) 80 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €31.25/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Kinder Bueno Classic Milk & Hazelnuts Bueno Bars 5 x 43g

    Open Product Description
    €4.35
    €20.23/kg
  • Cadbury Curly Wurly Chocolate Bar 4 Pack Multipack 86g (4 x 21.5g)
    Buy 3 for €4

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €31.98/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g
    ONLY €1.42
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €1.42
    €1.42
    €9.93/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g
    ONLY €1.42
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €1.42
    €1.42
    €9.47/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Extra Peppermint Chewing Gum  x46 Pieces
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.50
    €54.69/kg
  • Swizzels Squashies Original Raspberry & Milk 120g
    SAVE €0.19

    Open Product Description
    SAVE €0.19
    €1.10
    €9.17/kg
    was €1.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct