Ad: Brand Savers Flahavan's promotional banner with the message "Only Flahavan's oats are double baked for creamier porridge".
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Totally Chocolatey Snack Bars 4 x 36g
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €13.89/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars 4 x 28g
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €17.86/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Rice Krispies Squares Caramel & Chocolate 4 x 36g (144g)
    ONLY €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €13.89/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Corn Flakes 670g
    ONLY €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €4
    €4.00
    €5.97/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Weetabix Original 24 pack cereal
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.79
    €11.14/kg
  • Vegetarian
    Nature Valley Crunchy Oats & Honey Cereal Bars Family Pack 10 x 42g (420g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.00
    €14.29/kg
  • Vegetarian
    Nature Valley Crunchy Variety Family Pack Cereal Bars 10 x 42g (420g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.00
    €14.29/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Weetabix Original 72 pack cereal
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €9.79
    €7.59/kg
  • Vegetarian
    Nestlé Cheerios Multigrain Hoop Breakfast Cereal 800g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.59
    €4.49/kg
    was €7.19
    Offer Valid: 25th Sep - 6th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 24 Wholegrain Wheat Biscuits
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €0.12 each
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Honeycomb & Chocolate Snack Bars 4 x 36g
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €13.89/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Weetabix Original 48 pack cereal
    SAVE €1.30
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.30
    €6.00
    €6.98/kg
    was €7.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Progress Oatlets Porridge Oats 1.5kg

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Coco Pops Chocolate Breakfast Cereal 650g
    ONLY €5.75
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €5.75
    €5.75
    €8.85/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Rice Krispies Breakfast Cereal 660g
    ONLY €5.75
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €5.75
    €5.75
    €8.71/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 19th Oct
  • Organic
    Flahavan's Organic Porridge Oats 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.20
    €3.20/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Coco Pops Chocolate Breakfast Cereal 420g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.39
    €12.83/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 750g
    ONLY €5.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €5.50
    €5.50
    €7.33/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Fibre One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies 4 x 24g (96g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.19
    €33.23/kg
  • Flahavan's Microwave Quick Oats Natural 500g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.75
    €5.50/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Kellogg's Fruit Winders Doubles Strawberry & Apple Snack Rolls 5x17g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €35.29/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 720g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €5.50
    €7.64/kg
    was €6.95
    Offer Valid: 27th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Weetabix Crispy Minis Chocolate Chip 500g
    SAVE €0.79
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €3.50
    €7.00/kg
    was €4.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Hi8 Muesli Original 1kg

    Open Product Description
    €5.50
    €5.50/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Weetabix Oatibix 24 Biscuits
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.69
    €9.38/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Weetabix Protein 24 pack cereal
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.50
    €9.87/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Nutri-Grain Bakes Chocolate Snack Bars 4x45g
    ONLY €2.25
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €2.25
    €2.25
    €12.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Weetos Delicious Chocolatey Hoops 420g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.29
    €12.60/kg
  • Vegetarian
    Nature Valley Crunchy Canadian Maple Syrup Family Pack 10 x 42g (420g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.00
    €14.29/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Kellogg's Fruit Winders Strawberry Snack Rolls 5x17g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €35.29/kg