Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Pringles Sour Cream & Onion Halloween Sharing Crisps 165g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €21.15/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Pringles Salt & Vinegar Halloween Sharing Crisps 165g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €21.15/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    O'Donnells Crinkle Cut Furrows Mature Cheese & Red Onion Flavour 125g
    HALF PRICE
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.60
    €12.80/kg
    was €3.20
    Offer Valid: 28th Sep - 6th Oct
  • Vegetarian
    Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 140g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €23.50/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    O'Donnells Mature Cheese & Red Onion Flavour Hand Cooked Crisps 125g
    HALF PRICE
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.60
    €12.80/kg
    was €3.20
    Offer Valid: 28th Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Keogh's Mature Irish Cheese and Onion 125g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €23.12/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    O'Donnells Crinkle Cut Furrows Irish Cider Vinegar & Sea Salt Flavour 125g
    HALF PRICE
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.60
    €12.80/kg
    was €3.20
    Offer Valid: 28th Sep - 6th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Pringles Original Sharing Crisps 165g
    Buy 2 for €4
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €21.15/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Tayto Hunky Dorys Cheddar Cheese & Spring Onion Flavour Crinkle Cut Potato Crisps 130g
    SAVE €0.55
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €2.50
    €19.23/kg
    was €3.05
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €19.64/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    O'Donnells Hand Cooked Crisps Ballymaloe Relish & Cheddar Cheese Flavour 125g
    HALF PRICE
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.60
    €12.80/kg
    was €3.20
    Offer Valid: 28th Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    O'Donnells Hand Cooked Crisps Irish Cider Vinegar & Sea Salt Flavour 125g
    HALF PRICE
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.60
    €12.80/kg
    was €3.20
    Offer Valid: 28th Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Tayto Occasions Mature Cheddar & Spring Onion Flavour Potato Crisps 125g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €24.00/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Keogh's Atlantic Sea Salt and Sweet Irish Vinegar 125g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €23.12/kg
  • Vegetarian
    Tayto Party Mix Four Cheese & Mediterranean Herbs Flavour 90g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.25
    €36.11/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Keogh's Irish Atlantic Sea Salt 125g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €23.12/kg
  • Vegetarian
    Pringles Texas BBQ Sauce Halloween Sharing Crisps 165g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €21.15/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Tayto Snax Potato Puffs Cheese & Onion Flavour 90g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.10
    €34.44/kg
  • Vegetarian
    Tayto Waffles Bacon Flavour 100g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.10
    €31.00/kg
  • Vegetarian
    Tayto Rancheros Bacon Flavour 100g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.10
    €31.00/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    O'Donnells Hand Cooked Crisps Irish Sea Salt 125g
    HALF PRICE
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.60
    €12.80/kg
    was €3.20
    Offer Valid: 28th Sep - 6th Oct
  • Vegetarian
    Tayto Hunky Dorys Crinkle Cut Sour Cream & Onion Flavour Potato Crisps 130g
    SAVE €0.55
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €2.50
    €19.23/kg
    was €3.05
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Tayto Occasions Aromatic Sweet Chilli Flavour Potato Crisps 125g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €24.00/kg
  • Vegetarian
    Tayto Meanies® Pickled Onion Flavour 100g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.10
    €31.00/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Blanco Niño White Corn Tortilla Chips with Celestún Salt 170g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.99
    €23.47/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Keogh's Shamrock and Sour Cream 125g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €23.12/kg
  • Vegetarian
    Tayto Skips Prawn Cocktail Flavour 95g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.10
    €32.63/kg
  • Vegetarian
    Tayto Hunky Dorys Crinkle Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 130g
    SAVE €0.55
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €2.50
    €19.23/kg
    was €3.05
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Tayto Bacon Flavour Bacon Fries 80g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.25
    €40.63/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Tayto Occasions Crushed Sea Salt & Aged Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 125g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €24.00/kg