Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Irish Cod Fishcakes 340g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.79
    €11.15/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Battered Monkfish Bites with a Tartare Dip 250g
    Buy 2 for €10
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €7.99
    €31.96/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 2 Melt in the Middle Smoked Haddock Fishcakes 270g

    Open Product Description
    €3.50
    €12.96/kg