Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Breaded Irish Haddock Fillets 250g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.00
    €16.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Breaded Scampi with a Tartare Dip 250g
    Buy 2 for €10
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €6.00
    €24.00/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Garlic & Herb Irish Hake Fillets 250g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.00
    €16.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Lightly Dusted Irish Cod Bites 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.89
    €16.21/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Lightly Dusted Irish Hake Fillets 350g
    Buy 2 for €10

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €6.00
    €17.14/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Breaded Haddock Fillets 450g
    ONLY €4.50

    Open Product Description
    ONLY €4.50
    €4.50
    €10.00/kg
    Offer Valid: 15th Sep - 31st Dec
  • Dunnes Stores Breaded Cod Fillets 300g

    Open Product Description
    €2.99
    €9.97/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Breaded Cod Fish Fingers with a Ketchup Dip 350g
    Buy 2 for €10
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €7.99
    €22.83/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct