Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Jacob's Mikado 200g
    SAVE €0.76

    Open Product Description
    SAVE €0.76
    €1.74
    €8.70/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Jacobs Kimberley 240g
    SAVE €0.76

    Open Product Description
    SAVE €0.76
    €1.74
    €7.25/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Jacob's Elite Chocolate Tea Cakes 150g
    SAVE €1.06

    Open Product Description
    SAVE €1.06
    €1.94
    €12.93/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 29th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 10 x 24g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.89
    €20.38/kg
  • Jacob's Elite Chocolate Mikado 176g (8 x 22g)
    SAVE €1.06

    Open Product Description
    SAVE €1.06
    €1.94
    €11.02/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 29th Sep - 19th Oct
  • Jacobs Kimberley 120g

    Open Product Description
    €2.49
    €20.75/kg
  • Jacob's Mikado 100g

    Open Product Description
    €2.49
    €24.90/kg
  • Jacobs Coconut Creams 160g
    SAVE €0.76

    Open Product Description
    SAVE €0.76
    €1.74
    €10.88/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Jacobs Coconut Creams 80g

    Open Product Description
    €2.49
    €31.13/kg
  • Dunnes Stores Milk Chocolate Teacakes 135g

    Open Product Description
    €2.00
    €14.81/kg