Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gateaux Raspberry Swiss Roll 185g
    SAVE €0.95

    Open Product Description
    SAVE €0.95
    €3.00
    €16.22/kg
    was €3.95
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Gateaux Chocolate Swiss Roll 195g
    SAVE €0.95
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.95
    €3.00
    €15.38/kg
    was €3.95
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Gateaux Ripple Swiss Roll 205g
    SAVE €0.95

    Open Product Description
    SAVE €0.95
    €3.00
    €14.63/kg
    was €3.95
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Gateaux Chocolate Log 210g
    Buy 2 for €6
    Serves 6
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    Serves 6
    €3.95
    €18.81/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Chocolate Traybake 800g
    Serves 16

    Open Product Description
    Serves 16
    €7.99
  • Coolmore Classic Carrot 400g
    Serves 8

    Open Product Description
    Serves 8
    €4.00
    €10.00/kg
  • Coolmore Chocolate Fudge 400g
    Serves 8

    Open Product Description
    Serves 8
    €4.00
    €10.00/kg
  • Coolmore Lemon Cake 400g
    Serves 8

    Open Product Description
    Serves 8
    €4.00
    €10.00/kg
  • Matt Reilly Cakes Flan Case 200g

    Open Product Description
    €3.15
    €15.75/kg
  • Coolmore Coffee & Walnut 400g
    Serves 8

    Open Product Description
    Serves 8
    €4.00
    €10.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Iced Lemon Drizzle Loaf Cake 225g
    Serves 6
    Vegetarian

    Open Product Description
    Serves 6
    €3.00
    €13.33/kg
  • O'Haras of Foxford Fruit Cake 410g
    Serves 12

    Open Product Description
    Serves 12
    €3.50
    €8.54/kg
  • Matt Reilly Cakes Fruit Cake 350g
    Serves 6

    Open Product Description
    Serves 6
    €2.99
    €8.54/kg
  • Vegetarian
    Cadbury Halloween Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour Cakes 5 Pack
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.25
    €25.00/kg
  • Galaxy Ripple Indulgent Chocolate Cake
    Serves 12

    Open Product Description
    Serves 12
    €20.00
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Coffee Buttercream Cake 400g
    Buy 2 for €7
    Serves 8
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    Serves 8
    €4.50
    €11.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • O'Haras of Foxford Michael's Favourite Fruit Cake 500g

    Open Product Description
    €4.89
    €9.78/kg
  • Matt Reilly Cakes Madeira Cake Twin Pack 2 x 275g (550g)
    Serves 12

    Open Product Description
    Serves 12
    €3.99
    €7.98/kg
  • O'Haras of Foxford Margo's Treasured Tea Brack 500g

    Open Product Description
    €4.99
    €9.98/kg
  • O'Haras of Foxford Madeira Cake 2 x 275g

    Open Product Description
    €4.55
    €8.27/kg
  • Vegetarian
    Matt Reilly Cakes Trifle Sponge Cake 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €15.00/kg
  • Seerys Whiskey Cake 500g
    Serves 10

    Open Product Description
    Serves 10
    €3.39
    €6.78/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Coffee Swiss Roll 310g
    Buy 2 for €7
    Serves 8
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    Serves 8
    €4.00
    €12.90/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Rainbow Buttercream Cake 888g
    Serves 12
    Vegetarian

    Open Product Description
    Serves 12
    €19.99
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Lemon & Raspberry Loaf Cake 237g
    Serves 6
    Vegetarian

    Open Product Description
    Serves 6
    €3.00
    €12.66/kg
  • Dunnes Stores Lemon Split Cake 400g
    Buy 2 for €7
    Serves 10

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    Serves 10
    €3.99
    €9.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Lemon Cake 390g
    Buy 2 for €7
    Serves 8
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    Serves 8
    €4.50
    €11.54/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pavlova Base 240g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.99
    €29.13/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Raspberry & Vanilla Swiss Roll 330g
    Buy 2 for €7
    Serves 8
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    Serves 8
    €4.00
    €12.12/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Matt Reilly Cakes Choc Chip Madeira Cake Twin Pack 2 x 275g (550g)
    Serves 12

    Open Product Description
    Serves 12
    €3.99
    €7.25/kg